Proč pureAir?

% B% d,% Y

Why Pure Air - Don’t just filter the air – actively purify it with pureAir by GreenTech.

GreenTech Environmental tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Energeticky účinné domy uzavřené, aby se zabránilo ztrátám vytápění nebo chlazení, mají způsobil, že naše domy stagnují a nejsou schopné udržovat čerstvý vzduch, což má za následek hromadění plísní a bakterií. Lidé, domácí mazlíčci, čisticí prostředky, vaření, nový nábytek a další faktory navíc denně zavádějí do domácnosti alergeny, těkavé organické látky, prach, prach a další formy znečištění. Všechny tyto nečistoty se shromažďují v našich domovech a podnicích a způsobují pachy, nemoci, únavu, alergie a další zdravotní problémy.

Mnoho společností na čištění vzduchu se zaměřuje na filtraci jako řešení znečištění vnitřního ovzduší. Čističe HEPA se nejčastěji používají k odfiltrování částic ve vzduchu ve vaší domácnosti, čímž snižují množství znečišťujících látek, které v domácnosti dýcháte. Filtrace však nedokáže zachytit menší částice a vyžaduje cirkulaci vzduchu filtrem, což má za následek zachycení pouze velmi malého procenta znečišťujících látek v interiéru.

Technologie uvnitř čističe pureAir je inspirována samotnou přírodou. Země byla vytvořena, aby udržovala čerstvé prostředí, a přirozený proces používaný k čištění vzduchu venku lze také použít uvnitř. Jako příklad můžeme uvést město Miami, které v letních měsících udržuje vysoké teploty a vlhkost. Pokud by toto město bylo obsaženo ve vzduchotěsném prostředí, našli byste plísně, plísně a bakterie rostoucí na každém povrchu ve městě. Proč tomu tak není? Přirozený čisticí proces Země udržuje čerstvé prostředí venku aktivním čištěním. čističe pureAir použijte stejný proces čištění uvnitř.

čističe pureAir okamžitě začněte hledat všechny látky znečišťující ovzduší ve vaší domácnosti, abyste je nefiltrovali a nezachytili, ale úplně je zničili. technologie pureAir nejen čistí vzduch a dýchací prostor ve vašem domě, ale také účinně čistí a čistí povrchy ve vašem domě, pomáhat udržujte čerstvější a zdravější prostředí pro celou vaši rodinu. 

Nefiltrujte vzduch - aktivně jej čistěte pureAir od GreenTech.
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Syndrom nemocné školy

% B% d,% Y

Jako rodiče tvrdě pracujeme na tom, aby naše děti byly doma v bezpečném a zdravém prostředí. Například celosvětový prodej zdravých potravinářských výrobků dosáhl v roce 2017 1 bilionu dolarů (Forbes). Poptávka po ekologičtějších a více přírodních čisticích prostředcích vzrostla. Očekává se, že netoxický čisticí průmysl v roce 2018 dosáhne 8 miliard dolarů. Čistší a přirozenější prostředí je pro moderního rodiče zásadní, ale my máme jeden aspekt života našich dětí s výhledem.

Přečtěte si více