Vitamíny ve vzduchu: pozitiva negativních iontů

% B% d,% Y

Vitamins of the Air - The Positives of Negative Ionization

Když většina lidí přemýšlí o čištění vzduchu ve vnitřních prostorách, první technologií, která mě napadne, je obecná filtrace. Zatímco mnoho čističek vzduchu na trhu nabízí sofistikovanou filtrační technologii, tento pasivní proces čištění nestačí pro zdravé vnitřní dýchací prostředí. PureAir od GreenTech přináší technologii čištění vzduchu, která předčí pouhou filtraci zavedením několika forem technologie aktivního čištění vzduchu do vnitřního prostředí. Dnes bych se chtěl zaměřit na jednu z nejvíce osvěžujících a pozitivních technologií vyvolávajících vibrace, které produkuje PureAir, Negativní ionizace.

V roce 1903 švédský chemik a nositel Nobelovy ceny Dr. Svante August Arrhenius zjistil, že čerstvý vzduch v blízkosti vodopádů a lesů je plný negativních iontů, což vede ty, kdo navštíví, k pocitu osvěžení a energie. To je v přímém kontrastu s pozitivními ionty, které jsou spojeny se zvýšením alergií, infekcí, letargie, deprese, úzkosti, sebevražd a dalších.

Vzhledem k tomu, že naše vlastní pokožka absorbuje 85% nabitých částic z našeho okolí, je pochopení dopadu kladných a záporných iontů pro pochopení zdravého vnitřního prostředí zásadní. Negativní ionty zvyšují naši náladu tím, že zvyšují hladinu serotoninu, stabilizují krevní tlak, zvyšují zásaditost těla, posilují kosti, zvyšují imunitu, urychlují fyzické zotavení, čistí a čistí vzduch a další.

Kladně nabité ionty se bohužel koncentrují uvnitř, zvláště když utěsňujeme naše domy kvůli energetické účinnosti a úspoře peněz. Elektromagnetická pole, zářivky, koberec, kovy, plasty a znečištění ovzduší zvyšují počet kladných iontů v prostředí.

Skvělou zprávou je, že zavedení záporných iontů zpět do vašeho vnitřního prostředí je jednoduchý a efektivní proces při používání produktů pureAir. Každý čistič vzduchu v rodina produktů pureAir produkuje negativní ionty a pohání je do vašeho obytného prostoru a vytváří prostředí čerstvého, čistého vzduchu, které dodává energii vaší mysli a duchu.

Negativní ionizační studie prováděné v USA a dalších zemích

Následuje výňatek z článku Guy Cramera s názvem „Pokročilý výzkum atmosférických iontů a respiračních problémů“ (Certified Medinex Web, 2. září 1996, http://mypage.direct.ca/g/gcramer/asthma.html ):

"Lékař, který léčil oběti popálenin generátory negativních iontů, zjistil, že ti pacienti, kteří měli také dýchací potíže - chronickou bronchitidu nebo astma - všichni uváděli, že terapie pomocí negativních iontů jim pomohla lépe dýchat." S těmito nálezy zahájil lékař výzkum účinků iontů na onemocnění dýchacích cest. Tento výzkum byl prováděn v Northeastern Hospital, na University of Pennsylvania's Graduate Hospital a Frankford Hospital ve Philadelphii. Zjistil, že 63% pacientů trpících sennou rýmou nebo bronchiálním astmatem „zaznamenalo částečnou nebo úplnou úlevu“ kvůli negativní iontové terapii. Jeden lékař z nemocnice, který na projektu pracoval, řekl později: „Přicházejí kýcháním, slzením očí, svěděním nosu, opotřebení nedostatkem spánku, tak nešťastní, že nemohou chodit. Patnáct minut před přístrojem se zápornými ionty se cítí mnohem lépe, že nechtějí ani odejít. ““

"Američtí experimentátoři Windsor a Becket dávali šestnáct dobrovolníků předávkování kladnými ionty po dobu pouhých 20 minut najednou a u všech se vyvinulo suché hrdlo, chraplavé hlasy, bolesti hlavy a svědění nebo ucpané nosy." Pět dobrovolníků bylo testováno na celkovou dýchací kapacitu a bylo zjištěno, že předávkování kladnými ionty tuto kapacitu snížilo o 30 procent. Vystavení negativním iontům po dobu deseti minut nebyla ovlivněna maximální dýchací kapacita dobrovolníků. Důležité zde je, že záporné ionty neměly vliv na množství vdechovaného vzduchu, ale kladné ionty ztěžovaly dýchání. “

"V Británii provedli dva statistici z Oxfordské univerzity studii mezi 100 oběťmi astmatu, bronchitidy a senné rýmy náhodně vybranou ze seznamu lidí, kteří si koupili generátory negativních iontů v naději, že by to pomohlo jejich problémům." Nakonec byla jejich zpráva založena na rozhovorech pouze s 74 ze 100. Zjistili, že 18 z 24 astmatiků; 13 ze 17 pacientů trpících bronchitidou; 11 z 12 obětí senné rýmy; a 6 z 10 lidí postižených nosním katarem uvedlo, že generátory negativních iontů znatelně zlepšily jejich stav. Někteří tvrdili, že je generátor vyléčil. “ "Brazilské nemocnice běžně používají ionizační zařízení k léčbě dýchacích potíží, včetně alergií, po testu zahrnujícím 36 dětí s astmatickými alergiemi." Všichni měli konzistentní av některých případech ochromující problémy před zahájením terapie negativními ionty; během léčby pouze jeden z nich utrpěl alergický záchvat a poté byli všichni údajně vyléčeni, přinejmenším do té míry, že již netrpěli problémy, pokud se účastnili příležitostných sezení s negativní iontovou terapií. “

"V roce 1966 provedli lékaři v nemocnici v Jeruzalémě sérii testů na 38 kojencích ve věku od dvou do dvanácti měsíců." Všichni trpěli přibližně stejnou mírou dýchacími potížemi. Byli rozděleni do dvou skupin po devatenácti, jednu drželi jako kontrolní skupinu na oddělení bez iontového náboje a druhou, kde se používal generátor negativních iontů. “

"Vědci uvedli, že negativní ionty bez jakékoli jiné léčby - to znamená bez léků - vypadaly, že léčí záchvaty astmatu a bronchitidy rychleji než léky, včetně antibiotik." Rovněž zjistili, že při léčbě těchto dětí drogami nebyly často zjištěny žádné „nežádoucí vedlejší účinky“. Došli k závěru, že děti léčené negativními ionty byly méně náchylné k „rebound útokům“ (relapsům). Pokud jde o objektivitu, vědecká zpráva uvedla, že testy „prokázaly, že atmosférické ionty mají vliv na kojence, zejména na astmatickou bronchitidu.“ Méně vědecky zjistili, že děti neplakaly tak často a hlasitě, když byly dýchání záporných iontů, jako tomu bylo v normálním vzduchu. A na burácejícím dítěti není nic subjektivního. “
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více