Syndrom nemocné školy

% B% d,% Y

Sick School Syndrome

Jako rodiče tvrdě pracujeme na tom, aby naše děti byly doma v bezpečném a zdravém prostředí. Například celosvětový prodej zdravých potravinářských výrobků dosáhl v roce 2017 1 bilionu dolarů (Forbes). Poptávka po ekologičtějších a více přírodních čisticích prostředcích vzrostla. Očekává se, že netoxický čisticí průmysl v roce 2018 dosáhne 8 miliard dolarů. Čistší a přirozenější prostředí je pro moderního rodiče zásadní, ale my máme jeden aspekt života našich dětí s výhledem.

Naše děti posíláme do školy vyzbrojené výživným obědem, lahví vody a dezinfekčním prostředkem na ruce. Věnujeme však pozornost kvalitě vzduchu, který dýchají během sedmi hodin ve škole každý den?

Podle nedávného Článek CNNStudie odhadují, že třetina nebo více amerických škol má problémy s plísní, prachem a jinými vnitřními ovzduší natolik závažné, že u studentů a učitelů vyvolávají dýchací potíže, jako je astma. S astmatem jako chronickým onemocněním číslo 1 u dětí bychom se možná měli začít dívat na místo, kde tráví většinu svého dne.

V současné době neexistují žádné národní a státní normy pro testování a sanaci forem. Kromě toho chronické nedostatečné financování veřejného vzdělávání prohloubilo zanedbávání školních úředníků a školních úředníků ohledně údržby a údržby škol. Ve vzduchu našich škol proto zuří plísně, mykotoxiny, houby, alergeny, těkavé organické látky, bakterie a výkaly hlodavců (fuj!). Pokud hledáte další důkazy, The Washington Post a Národní vzdělávací asociace vás může vyplnit na drobných detailech.

Mezi běžné příznaky pokračující expozice toxickému vnitřnímu prostředí patří přetížení, rýma, kašel, podrážděné oči, nové nebo zhoršující se astma, bolesti hlavy a únava. Pokud máte podezření, že vaše dítě může ve škole trpět účinky toxického vnitřního prostředí, můžete si přečíst další informace z webu Síť zdravých škol, Inc.

Než vyrazíte koupit masku na obličej a přidat ji do školního boxu vašeho dítěte, vyzkoušejte to pureAir SOLO GreenTech Environmental. pureAir SOLO je nositelná technologie, která čistí vzduch, který vaše dítě dýchá, a chrání ho před škodlivými prvky ve svém prostředí.

Zdroje:

https://www.cnn.com/2012/01/14/health/school-indoor-air-pollution/index.html

Odkaz astma /? utm_term = .bc01ead5e49a

http://neatoday.org/2017/10/25/educators-sound-alarm-mold-in-schools/

https://gallery.mailchimp.com/bf1fbc5a917d1f832da401d27/files/117abda0-10f5-4b4c-91c9-6743dd492c00/Mold_At_School.pdf
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více