Odstranění požáru, plísní a plísní po přírodní katastrofě

% B% d,% Y

Bouře a požáry přicházejí s malým varováním a škody, které zanechají, mohou být zničující. Plíseň se může šířit po celé nemovitosti za pouhých 48 hodin. Kouř z lesního požáru může pronikat silnými dřevěnými trámy a jinými porézními povrchy. Protože tyto částice a spory mohou být mikroskopické, mohou se zakořenit v malých štěrbinách každého rohu vašeho domova a zanechat přetrvávající pachy. To může také vést ke zdravotním problémům, zejména u osob s respirační citlivostí. Protože vzduch, který dýcháme, putuje do našeho srdce, plic a mozku, mohou být organické sloučeniny a ultrajemné částice, které se vyskytují v kouři, ohni a plísním, obzvláště nebezpečné.  

Chcete-li vyřešit problém požáru, plísní nebo plísní ve vaší domácnosti nebo kanceláři, je důležité hledat řešení, která bezpečně proniknou porézními povrchy, jako je dřevo a textilie. S GreenTech Environmental’s Aktivní zářivá katalýza (ARC®) Tato technologie umožňuje deodoraci prostorů a deaktivaci spor a dalších těkavých organických sloučenin, zatímco povrchy se stále suší nebo čistí, což usnadňuje a urychluje čištění. Pro majitele domů a dodavatele, kteří chtějí odstranit zápach kouře z požáru, plísní nebo plísní v prostorách do 1 500 nebo 3 000 čtverečních stop, pureAir 1500 a pureAir 3000 bude průběžně čistit a dezinfikovat všechny exponované povrchy, včetně stěn, stropů, podlah, koberců, nábytku, oděvů a desek za pouhých 24 hodin. Existují také komerční řešení, která lze instalovat do stávajících systémů HVAC nebo PTAC nebo alternativně namontovat na zeď pro nepřetržité čištění kanceláří, restaurací, učeben a dalších víceúčelových prostor. 

GreenTech Environmental obytný a komerční produkty jsou vysoce účinné při odstraňování silných nebo nepoddajných pachů, protože každé řešení pureAir pracuje u zdroje tak, že neutralizuje škodlivé sloučeniny a nepřetržitě dezinfikuje povrchy tím, že poskytuje tři výkonné čisticí technologie v různých snadno použitelných zařízeních, která lze konfigurovat pro místnost jakékoli velikosti nebo vnitřní prostor ke zlepšení kvality vzduchu. Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) ano dobře zdokumentované potenciální dopady kvality vnitřního ovzduší na lidské zdraví, zejména jako Američané, tráví v průměru 90% svého času uvnitř. Zejména si uvědomují, že chronické vystavení špatné kvalitě vnitřního ovzduší může vést k bolestem hlavy, závratím, únavě, dušnosti, kožním vyrážkám a dalším alergickým reakcím. 

Čistící síla rodina produktů pureAir pochází z vlastní technologie ARC® společnosti GreenTech. Tyto systémy aktivního čištění vzduchu se liší od tradičních filtrů stejným způsobem, jako když se kočka používá k zachycení myši, liší se od použití pasti na myš. Technologie ARC® loví nečistoty u zdroje, nespoléhá se na vzduch procházející jednotkou. Během procesu čištění vytváří fotokatalytická oxidační reakce plazmu bipolární ionizace a tlačí do vzduchu bezpečné a účinné hydroxyly nebo reaktivní čisticí prostředky, které milionkrát účinněji ničí zdroj pachů na molekulární úrovni než tradiční pasivní zařízení na filtraci vzduchu. ARC® rozkládá až 99% pachů, plísní, bakterií a jiných škodlivých patogenů za méně než 24 hodin. Nejlepší ze všeho je, že je zcela bezpečné jej používat u dětí a domácích zvířat a nezpůsobí žádné poškození citlivých materiálů, jako jsou tapety, umělecká díla, kůže, oděvy nebo jiné cennosti pro domácnost. 

Díky technologii ARC® mohou rodiny zůstat ve svých domovech a podniky mohou zůstat otevřené. Důvodem je, že na rozdíl od tradičních filtrů technologie pureAir nejen zachycuje nebo zakrývá kouř z divokého ohně, plísně a jiné pachy, ale místo toho rychle rozbíjí jednotlivé částice způsobující zápach.

Technologie čištění GreenTech Environmental je šetrná k Zemi a vytváří zdravější vnitřní životní prostředí tím, že každý den odstraňuje škodlivé prvky ze vzduchu, který dýcháte vy a váš rodinný dech. V tomto procesu jsou všechny exponované povrchy dezinfikovány a nezanechávají po sobě žádné chemické zbytky. Výběr správného produktu pureAir pro váš domov nebo podnik je snadný, což vám dává sílu nepřetržitě neutralizovat a odstraňovat pachy a jiné patogeny v různých prostorách.

Bezpečnost a jednoduchost technologie ARC® poskytuje enormní klid a flexibilitu pro domácí i komerční použití.
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více