pureAir SOLO jde proti viru chřipky s 99% účinností

% B% d,% Y

Důkazem je očista! Proti pandemii COVID-19, která ovládla Spojené státy, a když národ vstupuje do oficiální chřipkové sezóny, je GreenTech Environmental nadšená, že může zveřejnit výsledky laboratorních testů svého osobního produktu na čištění vzduchu, pureAir SOLO proti prasečí chřipce. 

Zatímco světoví vědci pokračují v rozvoji výzkumu v rané fázi nového koronaviru (SARS-CoV-2), viru, který způsobuje onemocnění COVID-19, testování na jiných chřipkových virech, jako je virus H1N1, může poskytnout neocenitelný pohled na potenciální zmírnění koronaviru . 

Abychom poskytli vědecky podložená fakta o ionizačním čištění vzduchu a jejich dalších formách aktivního čištění vzduchu, zadali jsme pro naše výrobky nezávislé laboratorní testování od třetích stran. První z těchto testů poskytuje spotřebitelům další vrstvu zabezpečení během této obzvláště obtížné chřipkové sezóny. 

Výsledky ukazují pozoruhodnou účinnost ionizovaného vzduchu proti viru prasečí chřipky H1N1. Naše nositelné ionizační zařízení, pureAir SOLO, emituje kladně nabité ionty, snižuje expozici viru až o 99%. 

PureAir SOLO a novější PureAir PERSONAL pracují tak, že emitují ionty, které aktivně neutralizují těkavé organické sloučeniny (VOC) včetně bakterií, virů a plísní. Ionty obklopují okolní vzduch nositele a účinně působí jako bariéra, která chrání před těkavými organickými sloučeninami. 

"Vědci již dlouho věděli, že ionizace je jedním z nejúčinnějších obránců přírody proti plísním, bakteriím a virům ve vzduchu." řekl generální ředitel GreenTech Environmental Allen Johnston. 

"Tyto nezávislé výsledky dokazují, že naše zařízení jsou účinným nástrojem při zmírňování virů a doufáme, že je spotřebitelé použijí jako účinný nástroj při zmírňování chřipky, aby sebe a své členy rodiny ochránili před touto chřipkou před chřipkou," 

Připomínáme všem zákazníkům čištění vzduchu, že zařízení, která používají „aktivní“ technologie, jako je ionizace, včetně pureAir SOLO je efektivní pouze při použití a vždy doporučujeme, aby spotřebitelé v rámci zmírňování virů nadále dodržovali všechny pokyny CDC.

 
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více