pureAir FRIDGE Usnadňuje lepší stravování a společné stravování

% B% d,% Y

Jíst lépe, jíst společně Měsíc může vypadat letos trochu jinak, jako většina věcí. Mnoho z nás už spolu jíst více z nutnosti kvůli tomu, že jsme více doma, ale jíme lépe?

Studie ukázaly, že rodinné večeře ano spousta výhod - mimo jiné zlepšená sebeúcta, lepší pocit odolnosti a nižší riziko deprese. Nikdo nemohl tvrdit, že to jsou všechny důležité faktory, zejména v těchto stresujících dobách.

Již v 17. století lidé chápali důležitost zdravého stravování. Francouzský spisovatel během této éry, François de La Rochefoucauld, řekl: „Jíst je nutnost, ale jíst inteligentně je umění.“

Dr. Rosane Oliveira z UC Davis Integrative Medicine usnadňuje inteligentní stravování s 10 recepty „komfortního jídla“, které jsou rostlinné, a poskytuje nám lahodné způsoby, jak si u našich rodin pochutnat na zdravějším jídle. Tyto recepty jsou nabité zeleninou, kterou snadno najdete v obchodech s potravinami a na farmářských trzích kdykoli během roku. Najdete je zde.

Udržovat zeleninu dostatečně dlouhou na to, aby ji bylo možné použít, však může být výzva. Proto pureAir FRIDGE od GreenTech Environmental je ideálním řešením. pureAir FRIDGE prodlužuje životnost vašeho ovoce a zeleniny a odstraňuje nepříjemné pachy tím, že do chladničky vytlačuje aktivovaný kyslík a negativní ionty, dezinfikuje a čistí vzduch uvnitř. Dokonce ničí bakterie jako E-coli a Staphylococcus a neutralizuje pesticidy!

Kompaktní a snadno se udržuje, pureAir FRIDGE je napájen lithium-iontovou baterií, což umožňuje čištění vaší chladničky až na 24 dní na jedno nabití.

Nyní, když máte skvělý způsob, jak udržet tuto produkci déle čerstvou, bude snazší provést zdravé vylepšení stravy celé vaší rodiny. A nemusí to být večeře - pokud je pohodlnější mít společnou snídani nebo oběd, je to také skvělé! 

Nabídka specialisty na výživu Lisy Franzen-Castle tyto užitečné tipy aby bylo jednodušší a příjemnější jíst společně s rodinou:

  1. Naplánujte si rodinné jídlo - podívejte se na kalendář a zjistěte, jak obejít plánování překážek.
  2. Připravte si jídlo předem, pokud je to možné, nebo jednoduše proveďte některé z přípravných prací v noci nebo o víkendech.
  3. Zapojte své děti a mládež do vaření, přípravy stolu a úklidu později.

Takže zásobte svou ledničku čerstvými produkty a začněte jíst lépe a jíst spolu ještě dnes!
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více