Podestýlky: Řešení zápachu bez vedlejších účinků

% B% d,% Y

Litter Boxes: Solving the Stink Without the Side Effects

V tomto samém módě vlastní více než 95 milionů lidí ve Spojených státech kočku a mnozí vlastní více než jednu. Radost z vlastnictví kočky je evidentní provedením jednoduchého online vyhledávání, kde najdete hodiny potěšujících videí a obrázků rozkošných koťátek a koček, které dělají to, co dělají nejlépe - a přinášejí radost těm, které milují.

Existuje však jeden vedlejší účinek mít doma kočku, která může být spíše kočičí astrofická - schránka na odpadky. Google „smradlavý odpadkový koš“ a uvidíte, jak se tento problém rozšířil. Pokud jste majitelkou koček, pravděpodobně jste vyzkoušeli několik řešení, od přechodu steliva po používání vonné zásuvné vůně nebo svíčky v domácnosti. Bez ohledu na to, jak moc se snažíte, odstranění těchto pachů z vašeho domova se může zdát jako tlapky nemožné.

pureAir GreenTech Environmental nabízí řešení tohoto páchnoucího problému. Jeden, který ve skutečnosti odstraní pachy z podestýlky pro kočky, místo aby je zakryl, ale místo toho ponechá prostor kolem vaší podestýlky svěží a čistý, jako by tam krabička vůbec nebyla.

pureAir 50 je zásuvný čistič vašich snů milujících kočky. Navrženo k čištění vzduchu v malých prostorech, jako jsou koupelny, prádelny a prostory pro domácí mazlíčky, pureAir 50 vydává aktivní čištění vzduchu do místnosti? Co je aktivní čištění vzduchu? Jsem rád, že jste se zeptali! Pojďme se držet koček pro velkou analogii toho, jak funguje aktivní čištění vzduchu oproti pasivnímu čištění vzduchu (jako jsou vzduchové filtry).

Aktivní vs. pasivní analogie čištění vzduchu: Pokud váš domov měl problém s myší, existují dva různé způsoby řešení této situace. Prvním způsobem je pasivně chytit myš pomocí pastičky na myši, což by vyžadovalo, aby se myš dostala do pasti, aby mohla být zajata. Druhým způsobem je zaměstnat našeho oblíbeného chlupatého přítele, kočku, aby aktivně prohledala váš domov a našla ji.

Aktivní čištění vzduchu je jako zaměstnávat vaši kočku, aby chytila myš. Místo čekání na znečištěný páchnoucí vzduch, který projde filtrem ve vašem čističi vzduchu, pureAir 50 ve skutečnosti vysílá čištění do místnosti, aby aktivně čistilo a dezinfikovalo vzduch, odstraňovalo všechny pachy a bakterie a ponechávalo vám nový prostor, kde si můžete užít svou sladkou kočku chytající myš.

A co ty vonné doplňky a osvěžovače vzduchu, které maskují pachy v krabičce s vaší malou kočičkou? V souladu s naší analogií s problémy s myšmi by byl vonný plug-in, osvěžovač vzduchu nebo svíčka jako stříkat toxický jed na krysy po celém domě, aby myš zabil. I když se to může ukázat jako účinné, zavedlo to také toxické přísady do vzduchu, který dýcháte i vy a vaše rodina.

pureAir 50 je „kočičí pyžamo“ pro kontrolu zápachu odpadkových košů a náklady na jeho vlastnictví jsou levnější než nákup doplňovacích vonných náplní každých 30 dní, protože se jedná o jednorázový nákup - žádné filtry a žádné náklady na údržbu.

Pokud jsme vás předali, abyste se odhlásili pureAir 50 pro váš domov, jednoduše navštivte www.greentechenv.co.uk. Jsme citliví na tlapky, budete více než spokojeni. Ve skutečnosti najdete některé z našich oblíbených níže pureAir 50 recenze!

„Mám kočky a zápach z kočičí podestýlky je pryč! Zkoušel jsem všechno, ale PureAir 50 funguje!“
Hunter D, Illinois
„Máme 2 malé jednotky, které se zapojují do zásuvky ve zdi. Použili jsme jednu u kočičího koše a jednu v koupelně napůl. Vzduch vždy voní svěží. Už se nemusíte bát, že si hosté při návštěvě všimnou zápachu koťátka. ! "
Kim P, Illinois
„Díky mému pureAir 50 od Green Tech Environmental voní moje ložnice svěží navzdory použití podestýlky v této oblasti. Sbírá krystaly kočičí moči, které bych jinak vdechoval, a brání tak vystavení alergenům. Čistý vzduch 50 budu vždy používat v okolí moje bedničky! “
Jennifer M, Ohio
„Miluji svůj malý zásuvný čistič vzduchu. Používám ho ve svém suterénu, kde mám kočičí krabičku a udržuje ji čerstvě vonící. Skvělá hodnota!“
Vicki M, Wisconsin
„Můj suterén vždy měl zatuchlou vůni, rozhodl jsem se vyzkoušet svůj pureAir 50. Nyní rád chodím do svého suterénu (denní krmivo / kočičí pánev). Prostě miluj můj pureAir 50, skvělý produkt!“
Lori A.
„Musím říci, že čistička vzduchu předčí moje očekávání! Obvykle nepíšu posudky. Čističku jsem umístil do místnosti, která byla kdysi velmi špatně pohlcena pachem kočičí moči. Vůně se zlepšila po přestavbě a ošetření enzymy, ale Chtěl jsem se zbavit jakýchkoli zbývajících pachů. Nechtěl jsem, aby moje kočky opakovaly špatné návyky koček předchozího majitele. S nainstalovaným čističem není žádný náznak ani žádné staré pachy. Osobně miluji ozonovou vůni, kterou vydává "Mám v plánu koupit další jednotku! Musíte mít pro tvrdohlavé staré páchnoucí pachy!"
Rachel H.Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více