GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving-Tuesday-GTE

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Dům Isaiah 117 poskytuje fyzickou a emocionální podporu v bezpečném a milujícím domově pro děti čekající na umístění pěstounské péče. Místo čekání na umístění v kanceláři DCS jsou děti odvezeny do bezpečného domova, aby se o ně postaral úžasný tým dobrovolníků. Poskytují dětem jídlo, nové oblečení, hračky a další potřebné zásoby. JáNamísto kójí tyto vysídlené děti vidí úsměvy, knihy a útulné přikrývky. To může změnit život dítěte, který se právě obrátil vzhůru nohama. 

Inženýrské, výrobní a marketingové týmy GreenTech Environmental se spojily a nainstalovaly dokonalý čistič vzduchu pro specifické potřeby domu Isaiah 117 House. The pureAir HVAC byl vybrán systém, protože je snadno udržovatelný, mimo dohled a je schopen zlepšit kvalitu vnitřního vzduchu v celém zařízení.  PureAir HVAC využívá stávající vzduchotechnický systém k čištění v celém vnitřním prostředí, dezinfekci a snižování zápachu ve vzduchu a na površích. 

Instalace trvala méně než třicet minut a čištění začalo okamžitě. Jsme rádi, že můžeme pomoci takové úžasné organizaci. Jsme také hrdí na celý náš tým GreenTech, který se přidal k darování dalších věcí, jako jsou koupelnové doplňky, oblečení a dárkové karty. Toto sváteční období si prosím ponechejte Izajáš 117 House v mysli. Lze je kontaktovat na adrese: 

Telefon: 423-518-3760

E-mailem: info@Isaiah117house.com
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více

Syndrom nemocné školy

% B% d,% Y

Jako rodiče tvrdě pracujeme na tom, aby naše děti byly doma v bezpečném a zdravém prostředí. Například celosvětový prodej zdravých potravinářských výrobků dosáhl v roce 2017 1 bilionu dolarů (Forbes). Poptávka po ekologičtějších a více přírodních čisticích prostředcích vzrostla. Očekává se, že netoxický čisticí průmysl v roce 2018 dosáhne 8 miliard dolarů. Čistší a přirozenější prostředí je pro moderního rodiče zásadní, ale my máme jeden aspekt života našich dětí s výhledem.

Přečtěte si více