GreenTech Environmental Manufactures Critical Surface and Air Purification Systems for CASPR Group; Připraveno pro nemocnice na celostátní úrovni

% B% d,% Y

JOHNSON CITY, Tennessee - GreenTech Environmental and Skupina CASPR z Dallasu v Texasu oznamuje iniciativu s nemocnicemi na celostátní úrovni k instalaci potrubních systémů pro povrchovou úpravu a čištění vzduchu, které chrání kontinuální dezinfekční technologii jak pacientů, tak zaměstnanců. Další instalace bude provedena v úterý 24. března v nemocnici UnityPoint St. Luke v Cedar Rapids v Iowě technikem CASPR. Instalace probíhá před plánovaným časem, což vyžaduje současná pandemie COVID-19.

Produkt CASPR Medik byl vyvinut ve spolupráci mezi CASPR Group a GreenTech Environmental speciálně pro trh zdravotní péče, aby znovu vytvořil stejné přírodní procesy, které snižují vnější znečištění. Bezpečné přirozené čištění technologie aktivně vyhledává a eliminuje znečištění vnitřního ovzduší a patogeny způsobující nemoci na površích a ve vzduchu. Na rozdíl od jiných technologií, které vyžadují použití silných chemikálií nebo vysoce intenzivního UV světla, které musí být aplikovány v neobsazených prostorech, CASPR Medik pracuje nepřetržitě a je bezpečný pro člověka.

Ačkoli nebyl testován specificky proti novému koronaviru (COVID-19), CASPR Medik prokázal účinnost proti virům podobným SARS-CoV-2 na tvrdých neporézních površích. Proto může být CASPR Medik použit proti SARS-CoV-2, pokud je používán v souladu s pokyny. Testování pomocí CASPR Medik bylo provedeno proti kočičím kalicivirům. Jedná se o vysoce nakažlivý virus, který je jednou z hlavních příčin infekcí horních cest dýchacích u koček. Kočičí kalicivirus je dobře známou náhradou za Norovirus. Stejně jako Norovirus a COVID-19 je kočičí kalicivirus vzdušnými virovými částicemi šířícími se vzduchem od kýchání nebo kašlání nebo kontaktu s infikovanými povrchy.

GreenTech vyrábí CASPR Medik ve výrobním závodě společnosti Johnson City v Tennessee. Společnost významně zvýšila výrobu, aby uspokojila poptávku po skupině CASPR Group pro použití v nemocnicích i v jiných zdravotnických prostředích po celé zemi.

Allen Johnston, generální ředitel a zakladatel GreenTech Environmental, říká:

"V této bezprecedentní době světové pandemie lidé hledají řešení, jak zajistit ochranu proti bakteriím a virům pro sebe a své blízké." GreenTech zasvětil naši společnost vývoji bezpečných technologií aktivního čištění vzduchu. Na rozdíl od filtrů, které jsou neúčinné při zachycování nebo inaktivaci virů, aktivní technologie deaktivují patogeny a rozkládají škodlivé chemikálie ve vzduchu a na povrchech pomocí oxidačních činidel na bázi kyslíku a vodíku, stejných oxidačních činidel, jaké se vyskytují v přírodě.

Gail Warrior, předsedkyně představenstva a spoluzakladatelka skupiny CASPR Group, dodává:

„Všichni ve skupině CASPR Group se věnují zlepšování zdraví a bezpečnosti každého člověka snižováním počtu patogenů v životním prostředí, které mohou vést k nemocem. CASPR je postaven na principech, které se více než kdy dříve zavázaly k tomu, aby náš svět byl bezpečnější pro všechny. “

O skupině CASPR Group

Skupina CASPR používá technologii, která znovu vytváří stejný přirozený proces, který snižuje vnější znečištění. Naše nejinovativnější technologie, CASPR Medik®, je první a jedinou kontinuální formou povrchové dezinfekce. Tato technologie byla vyvinuta pro trh zdravotní péče s cílem chránit každého pacienta, zaměstnance a návštěvníky před patogeny, které mohou způsobit infekci získanou zdravotní péčí (HAI). HAI zvyšují náklady na zdravotní péči o miliardy dolarů, každoročně ovlivňují miliony pacientů a vedou k více než 77 000 úmrtím, kterým lze předcházet.
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více