Darujte toto sváteční období dech čerstvého vzduchu

% B% d,% Y

O letních prázdninách bychom se všichni mohli nadechnout čerstvého vzduchu. A s GreenTech je to snadný dárek pro ty, kteří jsou na „pěkném“ seznamu Santova!

Jeden z nejvšestrannějších a nejpohodlnějších dárků roku 2020 je náš nový pureAir SOLO čistička vzduchu (129 liber). Elegantní, kompaktní a dobíjecí baterie pureAir SOLO vytváří zónu čerstvého vzduchu o délce čtyř stop, která je bez plísní, bakterií, virů, těkavých organických sloučenin (VOC) a dokonce i alergenů! 

Celá naše řada čističek pureAir ve skutečnosti nabízí něco pro každého. V našem průvodci dárky níže najdete skvělé nápady založené na vašem rozpočtu!

100 GBP nebo méně:

£100-200:

200 £ a více:

  • PureAir 1500 Malá domácí čistička (449 GBP) - Čistý vzduch 1500 pomocí čtyř pokročilých technologií eliminuje pachy, kouř, pyl, prach, bakterie, plísně, srst zvířat, viry, těkavé organické sloučeniny (VOC) a další ve vzduchu a na površích. 
  • Čistička PureAir 3000 pro celou domácnost (769 GBP) - Průběžně čistí a dezinfikuje exponované povrchy, včetně stěn, stropů, podlah, koberců, nábytku, oděvů a desek. 

Návštěva GreenTechEnv.co.uk dozvědět se více o všech našich čističkách vzduchu a další!
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více