Užijte si kancelář vhodnou pro psy bez alergenů a zápachu

% B% d,% Y

Enjoy a Dog-Friendly Office Without the Allergens and Odors

Hojnost středisek denní péče o psy, psích parků a chovatelů psů po celé zemi svědčí o tom, kolik lidí má štěňata jako domácí mazlíčky (a jak moc je milují). Mnoho lidí, kteří sami nejsou majiteli psů, je stále rádi, když jsou kolem psů, a je pravděpodobně jen velmi málo lidí, kteří se neroztají v přítomnosti štěněte.

Psi jsou skvělí společníci - přátelští, hraví, mazlení a zábavní. Existují dokonce výhody zdraví mít psa: hraní nebo mazlení se známým psem snižuje krevní tlak a srdeční frekvenci, zpomaluje dýchání a uvolňuje svalové napětí! 

Take Your Dog to Work Day je příležitost sdílet tyto výhody s našimi spolupracovníky a vnést do kanceláře trochu levity. Mnoho kanceláří se stává přátelštějším pro psy, protože si uvědomují, že výhody psích návštěvníků převažují nad nevýhodami. 

Podle Rover.com, psí pracovní prostředí nabízí několik výhod:

  • Snížený stres zaměstnanců 
  • Vylepšená morálka kanceláře
  • Zvýšená důvěra a spolupráce mezi spolupracovníky
  • Vyšší produktivita

Samozřejmě existují i nevýhody psů. Vylévají, občas mohou strašně zapáchat a jejich alergie může způsobit utrpení alergikům. Pro většinu majitelů psů to nejsou nepřekonatelné překážky a existují jednoduché způsoby, jak je snížit pro čistší a lépe vonící dům nebo kancelář.

Řada produktů na čištění vzduchu GreenTech Environmental PureAir využívá nejmodernější technologii inspirovanou přírodou k aktivnímu hledání kontaminantů, které způsobují pachy, problémy s alergiemi a mnoho dalšího. Každé zařízení pureAir používá jedno nebo kombinaci následujících typy technologií:

  • Aktivovaný kyslík: Druhý nejsilnější sterilizátor na světě, aktivovaný kyslík je neuvěřitelně silným způsobem ničení bakterií, virů a pachů.
  • Aktivní zářivá katalýza (ARC®️): Patentovaná technologie ARC společnosti GreenTech využívá fotokatalytickou oxidaci ke generování produktů pokročilé oxidace (AOP), které nepřetržitě dezinfikují vzduch a povrchy a ničí pachy, plísně, bakterie, viry a těkavé organické sloučeniny (VOC).
  • Ionizace: zařízení pureAir pohánějí ionty do vašeho prostředí, nabíjejí částice ve vzduchu a přitahují opačně nabité částice, dokud se neshromáždí. Tyto shluky vypadávají z dýchacího prostoru, kde je lze zamést nebo vysát.
  • Generování plazmy: Plazma se skládá z plynu iontů a volných elektronů, které aktivně čistí vzduch.

Chraňte svou kancelář nebo dům před alergeny a pachy souvisejícími s domácími mazlíčky pureAir 3000 nebo pureAir 1500, sanitující až 3 000, respektive 1 500 čtverečních stop. Od stropu po podlahu a veškerý vzduch a povrchy mezi nimi čistí PureAir všechny nečistoty a čistí vzduch všude.

Pro menší prostory, až 850 čtverečních stop, naše pureAir 500 je jednoduché a cenově dostupné zařízení k čištění vzduchu od alergenů, pachů atd. S našimi pokročilými technologiemi aktivního čištění můžete vzduch čistit nepřetržitě, používat nastavení dávek pro přísnější pachy nebo dokonce hluboce čistit, když jste pryč.

Náš pureAir 50 je tak jednoduché, jak to jen jde - stačí jej zapojit a zvolit požadovanou úroveň čištění. Skvělé pro malé kanceláře, domácí pracovní prostor nebo kdekoli, kde váš pes visí nejvíce, je dostatečně malý a přenosný, abyste si ho mohli vzít i na cesty!

A bez ohledu na to, kam vás práce zavede, budete vždy chráněni pureAir SOLO, nositelné zařízení na čištění vzduchu, které vám poskytne zónu čtyřmetrového čistého vzduchu, ať jste kdekoli. PureAir SOLO poskytuje až 28 hodin silného čištění na jedno nabití, je lehký, tichý, pohodlný na nošení a dobíjecí.

Návštěva GreenTechEnv.co.uk Další informace o všech našich čističích pureAir a mnoha dalších produktech pro domácí a komerční čištění.
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více