Komerční účinnost čištění vzduchu pro vytápění, ventilaci a klimatizaci ukazuje 99% efektivní rychlost proti agresivním infekčním bakteriím

% B% d,% Y

Testování ukazuje, že patentovaná technologie Active Radiant Catalysis (ARC®) je účinným preventivním opatřením pro kancelářské budovy, školy a fitness zařízení.

pureAir HVAC Lab Test

Důkazem je očista! GreenTech Environmental je nadšený, že se může podělit o nejnovější výsledky laboratorních testů pro svůj vlastní ARC® technologie.  

Výsledky testů potvrzují, že replikace procesu čištění přírody technologie ARC pureAir HVAC aktivně snižuje riziko expozice vzduchu a povrchovým bakteriím. 

Implementací bezpečných a efektivních technologií ARC HVAC mohou komerční a komunální provozy poskytnout další vrstvu ochrany pro studenty, zákazníky a zaměstnance, což zvýší produktivitu a zabrání šíření nežádoucích chorob. PureAir HVAC je k dispozici také pro domácí instalace.

Technologie ARC, která byla poprvé vyvinuta NASA za účelem udržení čistého prostředí kosmické lodi, kombinuje katalytické reakce poháněné UV zářením a nabité ionty k neutralizaci znečišťujících látek na površích a ve vzduchu. Technologie ARC je považována za „aktivní“ technologii, protože samotný vzduch se stává nepřetržitým procesem čištění bez filtrace. 

Laboratorní výsledky ukázaly, že technologie ARC HVAC společnosti GreenTech Environmental snížila v kontrolovaném prostředí vysoce infekční, těžce ošetřitelný kmen bakterií staph, methicilin-rezistentní staphylococcus aureus (MRSA). Tento kmen MRSA rezistentní na penicilin je také odolný vůči vysychání a přežívá na površích a tkaninách po delší dobu, takže je obzvláště obtížné tuto bakterii zabít.  

Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) uvádí, že sportovci, studenti denní péče a studenti škol, vojenský personál, hospitalizovaní a chirurgičtí pacienti jsou zvláště ohroženi MRSA, protože se může šířit jak infikovanými osobními předměty, tak přímým kontaktem.  

GreenTech Environmental připomíná všem, aby dodržovali všechna doporučení CDC pro MRSA, včetně mytí rukou, zakrytí ran a vyhýbání se sdílení osobních věcí, jako jsou ručníky a holicí strojky.  

Zjistěte více o naší technologii ARC, komerční produkty, a rezidenční výrobky. Nebo kontaktujte náš znalý tým zákaznických služeb prostřednictvím Ckontaktujte nás stránka našeho webu. 
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více