Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu. Díky technologii vyvinuté a používané NASA, ARC replikuje proces čištění přírody pomocí ultrafialové energie k aktivaci katalyzátoru a přeměňuje vodní páru na peroxid a hydroxyly. Jednoduše řečeno, mění vlhkost na bezpečnou a účinnou formu peroxidu vodíku.

Naše produkty jsou nákladově efektivní, snadno se udržují a jsou navrženy tak, aby aktivně čistily prostory všech velikostí. Díky tomu, že je ARC vynikající, je výkonná širokospektrální UV lampa, patentovaný čtyřkovový katalyzátor a reaktivní povrchová plocha je více než 16x větší než u konkurence. 

Ostatní čističe vzduchu jsou pasivní a vyžadují, aby vzduch prošel filtrem, aby mohl být čištěn. Částice, jako jsou bakterie a viry, jsou často příliš malé na to, aby se zachytily, nebo se příliš rychle pohybují kolem UV lamp nebo topných prvků, aby je bylo možné zničit. 

Naše aktivní čištění vzduchu je jiné. Výkonné produkty pokročilé oxidace neboli AOP jsou vypuzovány do vašeho prostoru, aby lovily i malé nečistoty a ničily je nejen ve vzduchu, ale také na površích. Ionty současně nabíjejí škodlivé částice a způsobují jejich vypadávání z dýchacího prostoru.

Výsledkem je výrazné snížení zápachu, alergenů, plísní, bakterií, virů, těkavých organických sloučenin atd. 

Pro prostory do 750, 1 500 nebo 3 000 čtverečních stop pureAir 750 pureAir 1500 a pureAir 3000 používejte ARC plus aktivovaný kyslík, ionizaci a generování plazmy k nepřetržitému čištění a dezinfekci všech exponovaných povrchů, včetně stěn, stropů, podlah, koberců, nábytku, oděvů a desek. Malé a elegantní oba čističe vzduchu přicházejí s dálkovým ovládáním, které upravuje úroveň čištění tak, aby vyhovovaly vašim potřebám velikosti prostoru a sanitace. 

Další informace o našich čističích vzduchu, ventilátorech, topných tělesech a dalších najdete na GreenTechEnv.co.uk!
Také v News - Read the latest press releases, testing data and more from GreenTech Environmental UK

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více

Syndrom nemocné školy

% B% d,% Y

Jako rodiče tvrdě pracujeme na tom, aby naše děti byly doma v bezpečném a zdravém prostředí. Například celosvětový prodej zdravých potravinářských výrobků dosáhl v roce 2017 1 bilionu dolarů (Forbes). Poptávka po ekologičtějších a více přírodních čisticích prostředcích vzrostla. Očekává se, že netoxický čisticí průmysl v roce 2018 dosáhne 8 miliard dolarů. Čistší a přirozenější prostředí je pro moderního rodiče zásadní, ale my máme jeden aspekt života našich dětí s výhledem.

Přečtěte si více