Technologie ARC

% B% d,% Y

Společnost GreenTech Environmental Aktivní zářivá katalýza (OBLOUK®) technologie zajišťuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a povrchů, vytváří zdravější prostředí a zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu.

Přečtěte si více

GreenTech vrací komunitní terénní program pro místní děti

% B% d,% Y

Giving Tuesday, den globální štědrosti, byl poprvé vytvořen v roce 2012 s úmyslem povzbudit lidi, aby udělali něco dobrého pro někoho jiného. Ve společnosti GreenTech Environmental jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této úžasné komunity, a letos jsme byli více než kdy dříve nuceni něco vrátit. Vybrali jsme si Izajáš 117 House kvůli jejich úžasné práci na podpoře místních dětí v nouzi. 

Přečtěte si více

Proč pureAir?

% B% d,% Y

GreenTech Environmental UK tomu vášnivě věří aktivní čištění vzduchu je nezbytné k účinné ochraně vaší rodiny před znečištěním vnitřního ovzduší. Spíše než pouhá filtrace, čističe pureAir vyrobit aktivní technologie ničící znečištění to jsou poháněni do vašeho domova, hledat a ničit znečišťující látky z vašeho dýchacího prostoru a povrchů v domácnosti.

Přečtěte si více


Syndrom nemocné školy

% B% d,% Y

Jako rodiče tvrdě pracujeme na tom, aby naše děti byly doma v bezpečném a zdravém prostředí. Například celosvětový prodej zdravých potravinářských výrobků dosáhl v roce 2017 1 bilionu dolarů (Forbes). Poptávka po ekologičtějších a více přírodních čisticích prostředcích vzrostla. Očekává se, že netoxický čisticí průmysl v roce 2018 dosáhne 8 miliard dolarů. Čistší a přirozenější prostředí je pro moderního rodiče zásadní, ale my máme jeden aspekt života našich dětí s výhledem.

Přečtěte si více

Vitamíny ve vzduchu: pozitiva negativních iontů

% B% d,% Y

Když většina lidí přemýšlí o čištění vzduchu ve vnitřních prostorách, první technologií, která mě napadne, je obecná filtrace. Zatímco mnoho čističek vzduchu na trhu nabízí sofistikovanou filtrační technologii, tento pasivní proces čištění nestačí pro zdravé vnitřní dýchací prostředí. PureAir od GreenTech přináší technologii čištění vzduchu, která předčí pouhou filtraci zavedením několika forem technologie aktivního čištění vzduchu do vnitřního prostředí. Dnes bych se chtěl zaměřit na jednu z nejvíce osvěžujících a pozitivních technologií vyvolávajících vibrace, které produkuje PureAir, Negativní ionizace.

Přečtěte si více

Zůstat doma? Jsme tu pro vás.

% B% d,% Y

Koronavirus (COVID-19) ovlivňuje nás všechny - kde pracujeme, žijeme a hrajeme. Právě teď je poslání GreenTech Environmental silnější než kdy jindy a situaci pečlivě sledujeme. Naše zařízení zůstávají plně funkční a otevřená pro podnikání. Současně máme akční plán pro práci na dálku, pokud potřebujeme zvýšit naše preventivní opatření. 

Přečtěte si více


Darujte toto sváteční období dech čerstvého vzduchu

% B% d,% Y

Přečtěte si více

GreenTech Environmental Manufactures Critical Surface and Air Purification Systems for CASPR Group; Připraveno pro nemocnice na celostátní úrovni

% B% d,% Y

Přečtěte si více

Odstranění požáru, plísní a plísní po přírodní katastrofě

% B% d,% Y

Přečtěte si více


pureAir FRIDGE Usnadňuje lepší stravování a společné stravování

% B% d,% Y

Přečtěte si více

pureAir FRIDGE Je snazší než kdykoli předtím, než se stane veganem

% B% d,% Y

Přečtěte si více

Komerční účinnost čištění vzduchu pro vytápění, ventilaci a klimatizaci ukazuje 99% efektivní rychlost proti agresivním infekčním bakteriím

% B% d,% Y

Testování ukazuje, že patentovaná technologie Active Radiant Catalysis (ARC®) je účinným preventivním opatřením pro kancelářské budovy, školy a fitness zařízení.

Přečtěte si více